Nabídka psaní

Potřebujete kvalitní texty? Nabízím rychlé dodání kvalitních a čtivých textů pro Vaše blogy, magazíny, weby či časopisy. Nejraději zpracovávám cestovatelská, přírodovědná, ekologická, IT a historická témata, ale po dohodě lze zpracovat téměř cokoliv. Po prodiskutování rozsahu a náplně jsem schopen zpracovat článek během několika dní, v případě nutnosti i v řádu hodin. Po odsouhlasení zadání vyhotovím Váš text do zadaného termínu, případné připomínky, opravy či doplnění budou zdarma zapracovány. Dodaný text bude čtivý, bez gramatických chyb, překlepů či typografických nedostatků.

Reference

– vlastní blogy stockphotography.cz, diginomad.cz
– texty pro vlastní projekty krasymongolska.cz a rockhound.cz
– texty pro objevit.cz, mladypodnikatel.cz, mikrofotobanky.cz, suprdovca.cz, tunisko-dovolene.cz, skandinavie.info, dofrancie.cz, dospanelska.cz, doitalie.cz, hlavnimestastatu.cz
– zakázky pro ipartak.cz, vizus.cz, viaaurea.cz a kupclanek.cz
– články pro tištěná média jako Vlasta, Blesk Hobby, Zahrádkář a další
– texty a překlady pro firmy Hortiservis, Plant Publicity Holland, Zoner, Computer Press a další
– články v odborných vědeckých časopisech Extra Lapis, Bulletin Mineralogicko-Petrografického oddělení Národního Muzea, Acta Rerum Naturalium, Acta Musei Moraviae
– řada odborných zpráv a posudků na téma geologie, hydrogeologie, těžba surovin a ekologie

Cena

Základní cena je 180 Kč/NS (1 NS = 1800 znaků včetně mezer)

Při objednávce nad 10 NS 10 % sleva, nad 50 NS 20 % sleva. Pro stálé zákazníky cena dohodou.

Při vysoké náročnosti textu na získávání podkladů bude cena dle dohody adekvátně navýšena. Vysokou náročností se rozumí zejména nedostatek českých a anglických informací dostupných online či dodaných zadavatelem.

Platba a záruky

Platba výhradně na fakturu na můj bankovní účet, nejsem plátce DPH. Faktury do 2.000 Kč se splatností do 14 dnů, vyšší částky se splatností 30 dnů. Na objednávky nad 3.000 Kč vyžaduji 20 % zálohu předem.

Solidní jednání a dodržování dojednaných podmínek považuji z obou stran za stěžejní. Ručím za kvalitu dodaného textu a v případě nespokojenosti jsem ochoten text přepracovat či vrátit peníze.

Co nenabízím

Nejsem specialista na vytváření reklamy, reklamních sloganů a podobných produktů. Také prosím nepoptávejte texty pro finanční produkty, hazard, erotiku a podobné věci.

Comments are closed.