O mně

Narodil jsem se roku 1981 v Brně, kde se s četnými přestávkami bydlím dodnes. Vystudoval jsem geologii na Masarykově univerzitě a po několikaleté praxi jsem opět na fakultě jako doktorant. Kromě studia geologie se věnuji také fotografování, psaní textů a provozuji portfolio vlastních webů.

V současnosti je focení nedílná součást mé obživy, občas fotím různé zakázky a hlavně prodávám fotky přes různé fotobanky. Pokud se chcete o fotobankách dozvědět více, určitě navštivte můj blog o fotobankách na http://www.stockphotography.cz. Mezi mé oblíbené náměty patří zejména památky, krajinky, kytičky, zvířata a samozřejmě minerály. Jestli se vám moje fotografie líbí, můžete si je objednat jako fotoobrazy, kalendáře či pohlednice.

Další částí obživy je kromě geologie také psaní textů, zejména z oboru fotografie, přírody a cestování. Texty tvořím pro zákazníky a část také pro mé vlastní projekty, které se snažím postupně rozvíjet.

Mezi mé další koníčky patří zejména výlety do přírody i na památky, lezení do různých podzemních prostor, aikido, sbírání minerálů a lepení papírových modelů.

Kontakt: zbynek [šnek] burival (tečka) com

 

Comments are closed.